Külglaadimisega puiduhakkurid

Vermeeri külglaadimisega puiduhakkurite konstruktsiooni tugevus ja erinevad konfiguratsioonid tagavad nende sobivuse mahukateks raadamistöödeks, olmejäätmete töötlemiseks ja kompostimiseks. Hakkurile saab kinnitada erineva pikkusega vastuvõtukonveieri, valmismaterjali konveieri kõrgus on reguleeritav ja see võib olla varustatud magnetrullidega metalli kogumiseks.

Roomikutega iseliikuvatel puiduhakkuritel on väga hea manööverdamisvõime, mis tagab nende sobivuse töötamiseks keerukal maastikul, kus neid kasutatakse maa-alade puhastamiseks. Vermeeri külglaadimisega puiduhakkurid on varustatud kaugjuhtimissüsteemiga, unikaalse etteandesüsteemiga SmartGrind ja patenditud Vermeeri kahepoolse lõiketrumliga.

Alaliselt kohapeal töötamiseks pakub Vermeer ratasteta korpusele paigaldatud elektrimootoriga töömasinat.

Punkerlaadimisega purustid

Vermeeri punkerlaadimisega purustid on ette nähtud suuremahuliste tööde tegemiseks maapinna raadamisel ning suure läbimõõduga materjali töötlemiseks, eriti puukändude hakkimiseks. Kõigil Vermeeri punkerlaadimisega purustitel on patenditud kahepoolne lõiketrummel (duplex drum), mis tänu tõhusust ja tööohutust suurendavatele uuenduslikele omadustele tagab optimaalse jõudluse ja lihtsustab masina hooldamist.