Suundpuurimisseadmete uue, S3 põlvkonna seadmel D20x22 S3 on veel muidki uuendusi, mis tagavad suurema võimsuse, suurema kiiruse, universaalsuse ja juhtimistäpsuse. Tasakaalustatud võimsus ja soodne hind on seadme D20x22 S3 olulised eelised sama võimsuse ja töökiirusega konkurentide ees või võrreldes oma eelkäijaga, D16x20 seeria II. Seadme lükke-/tagasitõmbejõud on 89 kN, mootor Deutz Tier 4, mis tagab 12% suurema võimsuse võrreldes eelmise mudeliga (D16x20 seeria II). Seade D20x22 S3 on teie puurmasinate pargi tulevane lipulaev.
  • Oma klassi seadmetest suurima kelgukiiruse (51 m/min) ja mootoripööretega (257 p/min) masinaga paigaldate rohkem jooksvaid meetreid sideliine päevas.
  • Uus hüdrosüsteemi skeem annab puurimiseks lisaenergiat ja tagab töötamiskohas hea manööverdusvõime. Selle masinaga saate liikuda üle äärekivide ja nõlvadel, mis suurendab töö tootlikkust.
  • Liikumiskiirus 5,3 km/h võimaldab kiiremat liikumist ühelt töötamiskohalt teisele.
  • Seadme tehnilise seisukorra kontrollimine on lihtsam tänu sisseehitatud enesediagnostika süsteemile.
  • Nagu Vermeeri kõigi kaasaegsete puurimisseadmete seeriate juhtimissüsteemid tagavad ka selle töömasina juhtimissüsteemid juhtide töö suurema tootlikkuse ja lihtsama väljaõppe.