Horisontaalpuurimise uut suunda esindav mitmeotstarbeline puurimismasin D40x55 S3 tagab suurepärase tootlikkuse, olles oma klassis töötsükli kestuse näitajate poolest esikohal, ning masina komplekti kuuluvad erinevad puurvardad, mis võimaldab selle kasutamist erinevateks töödeks – pikkade kiudoptiliste sidekaablite paigaldamisest väikese läbimõõduga torude paigaldamiseni. Pinnase puurimise ja töötlemise jõud 177,9 kN ja pöördemoment 7457 Nm, mis on 10% suurem tema eelkäija (D36x50, II seeria) vastavatest omadustest, võimaldab maksimeerida puurimismasina D40x55 S3 tootlikkust ja tõhusust.
  • Lükke-/tagasitõmbejõud 177,9 kN ja pöördemoment 7457 Nm kiirendavad töötamist veelgi.
  • Puurimismasina komplektis on puurvardad pikkusega 3 m või 4,6 m – tänu sellele saab töövõtja teha erinevaid töid.
  • Veokelgu kiirus 57 m/min võimaldab paigaldada rohkem jooksvaid meetreid toru päevas.
  • Vaid 104 dB (A) garanteeritud müratase, mis on 12 dB (A) võrra väiksem kui eelmisel mudelil D36x50, tagab madalama mürataseme juhikohal [83 dB (A)], suurendab juhi mugavust ning häirib elu- või linnapiirkondades vähem ümbruskonda.
  • Uus värviline interaktiivne puuteekraan DigiTrak® Aurora™ võimaldab juhil laadida puurimisplaani mälupulka ja vaadata seda ekraanil – seega ei ole enam vaja kasutada paberkandjale joonistatud skeeme.