Meie uusim S3-seeria puurimismasina mudel D60x90 S3 on järgmise põlvkonna võimsuse ja juhtimisomadustega seade. Seadme väljatöötamisel peeti silmas töötamise lihtsust ja kasutusmugavust, mistõttu see on palju võimsam ja vaiksem kui eelmine mudel ning on varustatud interaktiivse digitaalse näidikuga Aurora™, mis aitab töötada kiiremini ja tõhusamalt. Puurimismasinal D60x90 S3 on kõik need väärtuslikud eelised, seejuures on suhteliselt väikeste mõõtmetega, mis muudab selle seadme ideaalseks töötamisel suuremahuliste ärisündmuste läheduses või tööülesannete täitmiseks tihedalt asustatud linnapiirkondades. Tänu lükke-/tagasitõmbejõule 267 kN, mis tähendab järsult suurendatud võimsust (13 kW) võrreldes eelmise mudeliga (D60x90) on puurimismasina D60x90 S3 töö tootlikkus täiesti uuel tasemel.
  • Suhteliselt väikeste mõõtmete (veolaius ainult 254 cm ja pikkus 7,9 m) tõttu sobib see masin erinõuetega kommunikatsiooniprojektide täitmiseks, sealhulgas töötamiseks linnapiirkondades.
  • Võimalus arendada lükke-/tagasitõmbejõudu 266,9 kN ja pöördemomenti kuni 12 202,4 Nm kiirendab töötamist veelgi.
  • Vaid 107 dB (A) garanteeritud müratase, mis on 12 dB (A) võrra madalam kui eelmisel mudelil D60x90, tagab madalama mürataseme juhikohal [83 dB (A)], suurendab juhi mugavust ning häirib elu- või linnapiirkondades vähem ümbruskonda.
  • Uus värviline interaktiivne puuteekraan DigiTrak® Aurora™ võimaldab juhil laadida puurimisplaani mälupulka ja vaadata seda ekraanil – seega ei ole enam vaja kasutada paberkandjale joonistatud skeeme.