Horisontaalne suundpuur D8x12 Navigator® pakub kompaktse korpusega suure puuri uuenduslikkust ja jõudlust ning väikese puuri paremat jõudlust. See puur pakub kahte vardavalikut, lihtsaid juhtnuppe, kitsa jalajälge ja suuremat võimsust väiksema helihäirega. See sobib ideaalselt väikeste teenuste paigaldamiseks, näiteks gaasijaotus-, elektri-, vee- ja telekommunikatsioonivõrgud.
  • See puur on 21,6 cm laiuselt kitsam kui valikus oleva järgmise suurusega puur ja see pääseb läbi 91,4 cm värava või mahub kitsale haagisele koos muude töökohal vajalike asjadega.
  • Madal müratase operaatori kõrvas 85 dBa ja garanteeritud helivõimsus 104 dBa muudavad selle puuri ideaalseks väikeste kommunaalteenuste paigaldamiseks linnakeskkonda minimaalsete häiretega.
  • 35,8 kW Kohleri mootoriga varustatud trell pakub 1627 Nm spindli pöördemomenti ja 34,9 kN tõuke-/tagasitõmbejõudu.
  • Roomikud pakuvad tööks ideaalset veojõudu, pakkudes samal ajal minimaalset maapinna häirimist. See rööbasteesüsteemi konstruktsioon võimaldab edasi liikuda maapinnal 4,5 km/h, mis on 45% kiirem kui juhtival konkurendil.
  • Varustage oma külvik kas 1,8-meetrise, 4,2-sentimeetrise või 3,3-sentimeetrise Firestick®-i puurvardaga ja säästke töölt aega 54,9-meetrise masinal oleva varda kandevõimega.